ТОП-10 найбільш незвичайних пар із мультфільмів Disney

У Купідона все відмінно з почуттям гумору. Навіть в мультфільмах Disney зустрічаються незвичайні пари, які на власному прикладі доводять, що любов не знає ні перешкод, ні кордонів, ні правил. Той, хто любить, завжди буде з вами - ким би він не був або ким би не були ви.

КРИЖАНЕ СЕРЦЕ

Вони познайомилися, коли Ельза накликала сніжну зиму на королівство, і зовсім не смілива Анна вирішила піти в гори, щоб знайти сестру. Коли її кінь втік, вона зовсім замерзла, як раптом побачила Крістофа в затишному магазинчику. Він працював у горах і продавав людям лід, але зараз, коли навколо зима, ніхто не потребував його послуг.  Коли Анна і Крістоф побачили один одного - вони ще не знали про те, що це любов назавжди і що вони будуть разом. Ми сподіваємся на продовження цієї історії

книги на сайті
РАПУНЦЕЛЬ. ЗАПЛУТАНА ІСТОРІЯ

Заплутана історія про чарівне волосся і любов до поганих хлопців. Щороку в день народження Рапунцель милується на далекі вогники - це повітряні ліхтарики, які король з королевою запускають в пам'ять про зниклу доньку. Напередодні 18-річчя Рапунцель вирішує будь-що дізнатися, що це за вогні. Саме в цей момент до неї в кімнату, рятуючись від гвардійців, потрапляє красень розбійник Флін. Разом з ним і Рапунцель втікає з вежі назустріч пригодам!

книги на сайті
КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО

Протилежності притягуються. Історія про Красуню і Чудовисько - яскраве тому підтвердження. Поруч із красивою дівчиною може виявитися хлопець не надто привабливий. Але це тільки в тому випадку, якщо душа його прекрасна і добра. Чудовисько, не зважаючи на свою страхітливу зовнішність, виявилось гарним всередині і шляхетним у своїх вчинках. Ці якості і привернули увагу Белль. Тому що увага, турбота і власна бібліотека - якості куди більш привабливі, ніж атлетична зовнішність. Красуня зуміла розгледіти у звірові людину, і була винагороджена: Чудовисько перетворилося на Принца

книги на сайті
ПОПЕЛЮШКА

Опинитися в потрібному місці в потрібний час - запорука кохання з першого погляду. Ефектно з'явившись у тронній залі, Попелюшка не тільки справила враження на знатних гостей, але і зачарувала прекрасного Принца. У дівчині повинна бути загадка - це Попелюшка добре засвоїла і до останнього не зізнавалася коханому, хто вона і звідки. Така таємничість спонукала красеня будь-що знайти незнайомку. Пошуки увінчалися успіхом. Залишивши життя зі шкодливим сімейством позаду, Попелюшка з радістю прийняла пропозицію руки і серця. Про минуле тепер нагадує хіба що кришталева туфелька в серванті.

книги на сайті
АЛАДДІН

Дівчина, яка мріє про вільне життя і не бажає виходити заміж без любові, втекла з палацу в шатах бідної селянки. На ринку через незнання законів торгівлі спробувала нагодувати яблуком хлопчика, за що ледь не втратила волю. Але на допомогу дівчині прийшов бідний юнак Аладдін. Так Жасмин вплуталася в дивовижну історію, під час якої дізналася, що таке справжня любов.

книги на сайті
РУСАЛОНЬКА

Русалонька Аріель більш за все мріяла потрапити до світу людей. Вона навіть збирала людські речі із затонулих кораблів, гралася з ними і уявляла себе людською принцесою. Та одного разу Аріель врятувала справжнього принца, корабель якого потрапив в бурю.

книги на сайті
ПРИНЦЕСА І ЖАБА

Всі ми знаємо, що буде, коли принц поцілує жабу. Але що трапиться, якщо дівчина поцілує земноводне? Як виявляється, нічого хорошого. У надії, що жаба перетвориться на прекрасного принца, Тіана цілує її і сама стає жабою. Ну хто ще з діснеївських пар може похвалитися таким початком стосунків? Неприємності зближують, а пригоди роблять життя більш захопливим. Здавалося б, куди вже більше! Але ці двоє ще ті авантюристи - після ряду курйозів їм вдається повернути людську подобу, щоб назавжди залишитися разом.

ПОКАХОНТАС

«Покахонтас» - це майже як Ромео і Джульєтта, тільки в іншому місці і в інший час. Історія кохання з відкритим фіналом, що рідкість для Disney, у яких зазвичай все закінчується добре і «жили вони довго і щасливо». Дочка індіанського вождя Покахонтас і англієць Джон Сміт - люди з різних світів і непримиренні вороги, і все-таки закохуються одне в одного. В кінці мультфільму сподіваємося на краще, звичайно ж. Для тих, хто дуже переживав і хотів переконатися - є продовження «Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ».

КОРОЛЬ ЛЕВ

Сімба та Нала виросли на одній галявині і з перших своїх днів були кращими друзями. Вони разом гралися, відкривали дивовижний світ і билися з ворогами. Ще в дитинстві птах Зазу передбачив, що Сімба і його подруга виростуть і одружаться. Так і сталося. Подолавши разом з Налою всі перешкоди, молодий і лев Сімба стає королем Землі Прайду. У Сімби і Нали народжується дитинча, якого мандрил показує всім мешканцям савани з виступу скелі - знакова сцена, яка символізує перемогу кохання та добра.

101 ДАЛМАТИНЕЦЬ

«101 далматинець» - це зворушлива історія про те, як один пес захотів влаштувати особисте життя свого господаря, а в підсумку сам став батьком 15 своїх і 84 прийомних цуценят. Під час перегляду мультфільму ваш малюк не тільки дізнається, що таке справжній героїзм, вірність і шляхетність, але і навчиться рахувати до 101 - адже саме стільки далматинців доведеться зібрати разом, щоб вийшов хеппі-енд. І це неодмінно станеться, адже в мультфільмах «Дісней» добро завжди перемагає зло!

книги на сайті

Егмонт Україна

 

ТОВ Егмонт Україна, а/с 118, г. Київ, 03062

Контактний телефон: (044)-227-19-51

Сайт: shop.egmont.ua

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite