Егмонт Україна: Дитячі книги для цікавого дозвілля

Доброго дня!

Пропонуємо вашій увазі підбірку книг для цікавого дозвілля, які можна придбати у нашому інтернет-магазині shop.egmont.ua

РОЗВИВАЮЧІ серії книг

Вчимося разом

Сучасні навчальні книгі-робочі зошити із серії «Вчимося разом» допоможуть  вам і вашому малюкові зробити перші кроки у навчанні. У книгах ви знайдете багато ігор, головоломок, розмальовок, покликаних розвивати мислення, логіку, пом’ять, увагу.

дізнатися більше

Книжки-розвивайки

На сторінках цих книг дитина знайде розвиваючі завдання, які буде дуже весело виконувати разом із улюбленими героями мультфільмів. Лабіринти, загадки, пазли, розмальовки – чого тільки нема на цих яскравих сторінках! А яскраві наклейки зроблять дозвілля ще цікавішим!

дізнатися більше

Розмальовки з наклейками

На сторінках розмальовок за мотивами мультфільму дитина порине у чарівний світ – розфарбує улюблених героїв, доповнить зображення яскравими наліпками, весело та з користю проведе час!

дізнатися більше

Читай і грайся!

Завдяки цій чудовій серії малюк може не тільки прочитати захопливу історію, але й відчути себе справжнім ілюстратором – зробити сторінки яскравішими за допомогою олівців, фломастерів та наліпок! Шукайте яскраві олівці та гайда розважатися!

дізнатися більше
КАЗКИ НА НІЧ

Казки на ніч

Книжечки їз серії «Казки на ніч», створена для читання дорослими ввечері дітям перед сном. Книжечки невеликого формату з яскравими ілюстраціями. Бажаємо приємного читання!

купити за 20 грн
ПОДАРУНКОВІ КНИГИ

Крижане серце.Снігова пригода. Новий друг. Няньки для троленят. Улюблені казки

У книзі містяться три історії: Снігова пригода, Новий друг та Няньки для троленят. Всі історії  за мотивами мультфільму "Крижане серце" у новому подарунковому форматі. Формат книги 22,5 х 22,5см, 64 сторінки, тверда обкладинка, крейдований папір

купити за 180 грн

Мій маленький поні. Урок дружби. Справжня леді. Найкращий помічник. Улюблені казки

У книзі містяться 3 історії про улюблених подружок-поні: Урок дружби, Справжня леді, Найкращий помічник. На барвистих сторінках дитина зустрінеться з популярними мультгероями й розділить з ними цікаві та захопливі пригоди у казковому світі! 

купити за 180 грн

Тачки Улюблені казки

Тачки. Дісней. Книга за мотивами мультфільму "Тачки" у оновленому подарунковому форматі. На барвистих сторінках дитина зустрінеться зулюбленими героями та розділить з ними цікаві та захопливі пригоди у казковому світі! 

купити за 180 грн

Тролі. Улюблені казки

У книзі крім історії за мотивами мультфільму від Dream Works Тролі маленьких читачів чекає сюрприз, адже в кінці книги ми додали багато цікавих завдань та головоломок з юлюбленими чарівними створіннями. 

купити за 180 грн
дізнатися більше

Егмонт Україна

 

ТОВ Егмонт Україна, а/с 118, г. Київ, 03062

Контактний телефон: (044)-227-19-51

Сайт: shop.egmont.ua

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite