Zobacz w przeglądarce
Zarażajmy się dobrymi praktykami! ❤️
Mój pierwszy Newsletter dla Was

Otrzymujesz ten Newsletter ponieważ zapisałeś/aś się na webinar Talentuno pt. "Katalog inspiracji dla pracodawców i liderów". Przygotowałam dla Ciebie podsumowanie naszego spotkania oraz dodatkowe materiały. 😀

Dlaczego pracodawcy muszą się dziś komunikować "bardziej"​ i "więcej"​? Employer branding zrobi się sam, czy tego chcesz, czy nie.

  • Czy Twoją firmę stać na odpuszczenie działań employer brandingowych?
  • Czy wierzysz w to, że jeśli zrezygnujesz z employer brandingu to opinie o Twojej firmie przestaną się pojawiać na gołorku?
  • A może uważasz, że employer branding to nie jest dziś priorytet?

Przeczytaj na Linkedin Pulse
dobre przykłady komunikacji liderów i pracodawców


Czy w pandemii jest miejsce na employer branding?

Poznaj komunikację pracodawców z rynkiem.  Przykłady odpowiedzialnych pracodawców w czasach koronawirusa opisane na blogu w dwóch zestawieniach.

Jak komunikują się liderzy?

Dwie prezeski, dwóch prezesów, gubernator Nowego Jorku i wójt Nadarzyna - co ich łączy? 👉 Dobra komunikacja! Przeczytaj jak, i co do nas mówią i piszą.

Zapis naszego spotkania on-line
Katalog inspiracji dla liderów i pracodawców - video

Jeśli nie mogłaś/eś uczestniczyć osobiście w webinarze zapraszam Cię do obejrzenia nagrania. Chętnie przyjmę feedback oraz dodatkowe pytania w temacie employer brandingu, komunikacji liderów. Pisz śmiało jeśli tematy relacji pracodawców z pracownikami są dla Ciebie ważne.

Obejrzyj na YouTube

Dziękuję, że przeczytałaś/eś wiadomości ode mnie. 

Chcesz więcej? Na zdrowie 😉 Bardzo proszę: 

Jak, kiedy i o czym komunikować się z pracownikami?

Lepiej powiedzieć, że nie wiemy, niż milczeć. Czy codzienny mailing to dużo czy mało? Sprawdź protipy do komunikacji wewnętrznej

#pokolenia - widziałaś/eś już mój TEDx?

Jak zrozumieć inne pokolenia? Czy pokolenia w ogóle mają znaczenie? W grudniu 2020 miałam zaszczyt zaprezentować temat na czerwonej kropce 🔴 TEDx Warsaw Woman w Warszawie. Nagranie jest tu.

To już na dziś koniec. Ale zapraszam na moje Fejsbuki, Linkedin i Instagramy 😉 Życzę Ci dużo zdrowia i  uśmiechu! Paulina

O mnie

Prowadzę szkolenia i konsultacje z odpowiedzialnego employer brandingu, skutecznego marketingu rekrutacyjnego oraz zrozumienia i porozumienia między pokoleniami. 

Paulina Mazur Communication Events

PaulinaMazur.Com

linkedin facebook instagram

Jeśli chcesz zrezygnować z Newslettera kliknij w anulacje. Ale zanim to zrobisz napisz do mnie co mogę poprawić, abyś chciał/a otrzymywać ode mnie wiadomości. Z góry dziękuję!

Rezygnuję
MailerLite