Не бачите зображення? Натисніть тут...

Прем’єри Дісней 2019

Капітан Марвел

На початку весни на екранах вперше з’явиться новий персонаж Marvel. Стрічка розповідає про те, як звичайна жінка отримує надздібності та починає боротися зі злом.

Дамбо

Наприкінці березня ми нарешті зможемо побачити кіно про загального улюбленця – слоненя Дамбо. Режисер фільму – Тім Бертон, він напевно зможе всіх здивувати своїм баченням старої історії.

книги за мотивами мультфільму

Месники. Завершення

25 квітня всі прихильники супергероїв дочекаються продовження – та завершення боротьби легендарної команди зі злодієм Таносом, та, взагалі, завершення десятирічної епопеї Месників у кіно.

Аладдін

В кінці травня побачимо ще один фільм, знятий по мультфільму Дісней.  Роль легендарного Джина виконує Вілл Смітт, лише це варто того, щоб подивитися стрічку.

 

книги за мотивами мультфільму

Король Лев

19 липня зможемо побачити на великому екрані перезапуск найзворушливішої та пронизливої стрічки Дісней. Вічна історія про любов, відданість, щирість та хоробрість.

 

книги за мотивами мультфільму

Артеміс Фаул

На початку серпня Дісней презентує ще одного нового героя.  Артеміс Фаул – це цикл з восьми романів, який Disney вирішила екранізувати. Історія розповідає про клани, ельфів та злочинців.

 

Крижане серце-2

22 листопада фанати Анни та Ельзи знов зустрінуться з улюбленими героїнями. Наразі фільм знаходиться на стадії підготовки, тому подробиці сюжету ще невідомі.

 

книги за мотивами мультфільму

Зоряні війни. Епізод 9

19 грудня кінотеатри розпочнуть показ продовження епічної зоряної саги. Режисер фільму – Джей Джей Абрамс, тому стрічка обіцяє стати наймасштабнішим фільмом нової трилогії.

 

книги за мотивами фільму

Окрім того, в липні має з’явитися досі безіменний сиквел «Людини-павука», та ще два проекти – в жовтні та листопаді, але наразі про них взагалі нічого не відомо.

 

Егмонт Україна

 

ТОВ Егмонт Україна, а/с 118, г. Київ, 03062

Контактний телефон: (044)-227-19-51

Сайт: shop.egmont.ua

SHARE TWEET FORWARD

Ви отримали цей лист, тому що зареєструвалися на нашому сайті або зробити у нас покупку.

Відписатися

MailerLite